• YÜKÜNÜZÜ HAFİFLETİYORUZ
  ÜSTÜN VİNÇ İLE YÜKÜNÜZ DAHA HAFİF   7/24 VİNÇLERİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ
 • YÜKÜNÜZ NE OLURSA OLSUN, MOBİL VİNÇLERİMİZ İLE
  İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ ANDA YANINIZDAYIZ.
 • KONTEYNER TAŞIMA, İNDİRME, YÜKLEME
  KONTEYNER YERLEŞTİRME.
  24 SAAT KİRALIK VİNÇLER...
  İŞİNİZ ÜSTÜN VİNÇ İLE KOLAYLAŞIR
İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ HER AN EN DOĞRU MALİYETLERLE

KİRALIK VİNÇLER ÜSTÜN VİNÇ KALİTESİ İLE HİZMETİNİZDE

7/24 HiZMET BİR TELEFON KADAR YAKINIZ (0532) 403 35 22


BİZ KİMİZ ?

Üstün Vinç, Vinç Taşımacılığında yükleme kaldırma vb. işlerinizi güvenilir ekibiyle en kısa sürede yerine getirmektedir. Firmamız Tüm endüstriyel şirketlere ve aklınıza gelebilecek gerekli bütün iş alanlarına vinç taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

Mobilya sektörü makineleri olan CNC Ebatlama vb. makineler ile Tekstil sektöründe kullanılan Kot yıkama, ve Kot Kurutma Makineleri ağırlıklı olmak üzere, Jeneratör,Konteyner, Sanayi Makineleri Taşımacılığı ve Tekne gibi araçların indirme bindirme işlerinde de hizmet vermekteyiz.

Vinçlerimiz günlük, haftalık ve aylık olarak kiraya verilmektedir. Vinç operatörlerimiz ile kaliteli ve profesyonel hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız.

HER YÜKÜN ALTINDAN KALKARIZ

Konteyner, Sanayi Makineleri, Jeneratör, Mobilya ve Tekstil Makineleri ile Tekne İndirme, Bindirme, İnşaat İşlerinde ve İhtiyaç Duyduğunuz Her İş için Üstün Vinç, Profesyonel Operatörleri ile İstanbul'un Esenyurt, İkitelli, Bayrampaşa, Güneşli, Halkalı, Sefaköy, Arnavutköy, Habibler ve Beylikdüzü ilçelerinde Vinç Kiralama Hizmeti Vermektedir.